fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Sázkařské desatero

Možná i zarytí ateisté by si vzpomněli na pár přikázání slavného Desatera.
Jedná se totiž o opravdu základní stavební kameny slušného lidského chování, které naše společnost přijala za vlastní. Možná Vás to překvapí, ale podobné desatero najdeme i v kurzovém sázení.
Jedná se o deset základních pravidel, která když budete ctít, stanete se lepšími sázkaři.
Těchto 10 přikázání Vám pomůže stát se lepším sázkařem.

1) Nepodvádějte

Tím myslíme sami sebe, případně systém, který používáte.
Znáte to asi taky. Drobná úleva tady a tamhle a najednou máte vítr v peněžence.

2) Ctěte své dluhy

Dluhy způsobené řetězícími se prohrami byste měli vždy splatit, bez ohledu na cokoliv jiného. Dokud nebudete patřit mezi lidi, kteří si zakládají na své reputaci, nemůžete čekat, že se Vám svět bude odměňovat výhrami. Abyste se vyhnuli dluhům, doporučujeme Vám řídit se základy správného bankrollu.

3) Buďte připraveni na prohry

Prohry tu vždycky budou. Čím více se jimi necháte ovlivňovat,
tím horší bude Váš výsledek. Tip: Lepších výsledků můžete dosáhnout s některými sázkovými strategiemi.

4) Následujte kurzy, ne pocity

Kurzy mají velmi dobrý důvod. Jedná se o cenu, která by
(nejen v sázení) měla rozhodovat o Vašem nákupu. Proč byste měli uzavírat nevýhodné obchody?

5) Sázkové systémy nejsou bezchybné

Sázkové systémy obecně mohou fungovat, ale stejně dobře se může stát, že Vás jednou přivedou na buben. Sázkové systémy byste proto měli brát s rezervou. Dokonalý sázkový systém prostě neexistuje. A pokud Vám někdo bude tvrdit opak, buď je hloupý, zaslepený, a nebo z Vás chce vytáhnout peníze.

6) Neodmítejte jistý zisk

Pokud se Vám naskytne příležitost na dobrý value bet, sure bet nebo zajištění sázky, neváhejte!
Jistý zisk je cílem každého sázkaře!

7) Nesázejte na slepo

Když už na něco sázíte, měli byste vědět, na co. A to i přestože se inspirujete sázkařem, kterému hodně důvěřujete. Jedině tak se vyhnete případným výčitkám či obviňování v případě, že Vaše sázka neuspěje.

8) Nepodávejte podpůrné sázky

Když už jednou vsadíte, stůjte si za svou sázkou. Nepodávejte podpůrné sázky, jako je sázka na první třetinu, nebo na počet gólů atd. Ve sportu se může stát cokoliv a Vy pak nepřijdete o větší množství peněz. Jedinou výjimku z tohoto pravidla činí zajišťování sázek a další praktiky, které vám přinesou jistý zisk.

9) Nezapomínejte na správnou etiketu

Až příště budete vystupovat na různých fórech, případně, až se vydáte na návštěvu "sázkovky", nezapomeňte se slušně chovat. Různé výlevy kvůli tomu, že se Vám nedaří, nebo že jste prohráli všechny peníze, nikoho nezajímají. Skutečně jimi dosáhnete pouze toho, že přijdete o kamarády.

10) Držte se své výherní strategie

Rozdíl mezi výdělečným a prodělečným sázkařem je ten, že ten výdělečný si sestaví určitou strategii, které se pak drží, zatímco ten prodělečný vybírá své sázky tak, jak ho zrovna napadne. Hodně sázkařů sází na základě různých předtuch a pocitů a to rozhodně není cesta k úspěchu. Abyste mohli uspět, protřebujete si svou investici řádně promyslet a pokud se budete řídit a držet se určitého plánu, pak se úspěchy určitě brzy dostaví.