fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Něco o Have-Tennis-Tips

Jsme fanoušci mnoha sportů. Nejraději máme tenis, na kterém jsem před více než 10-ti lety začínali sázet. Je možné, že jste poznaly, již nějaké rádoby odborníky věnujícím se sázkovému poradenství , kterým jde jen a pouze o to, jak vydělat slušné peníze a na ostatní samozřejmě nehledí. Rozhodli jsme se tedy, že si založíme vlastní projekt. Neříkáme, že naše tipy jsou 100%. Že každý tiket co vsadíte, vyhraje. Ale za ta léta sázení a pilování strategií je jasné, že máme za sebou velmi úspěšné období, které činí již více než 10 let. Je pravděpodobné, že máte šanci na výhru, ale kolik lidí může napsat, že má úspěšnost sázení sportů více než 66%? Nikdo! Rozhodně platí rčení: „Kdo neriskuje, nic nezíská„. Pro peníze musí člověk něco i obětovat. Rozhodli jsme proto, podělit se o to i s Vámi. Proto jsme vytvořili Facebookovou skupinu a webové stránky. Věříme, že budete spokojeni. Ověřit si nás můžete na více ověřovacích servisech a hrdě můžeme prohlásit, že co se tenisového sportu týče, jsme v současné době číslo 1 na domácím poli.

Něco o tom co děláme

Poskytujeme tipy na tenisové zápasy, z 90% na mužské zápasy. Na všech možných okruzích ATP, ITF, Challenger či WTA. Našim hlavním cílem není výdělek. Našim hlavním cílem a proč to vlastně děláme pro Vás je to, že máme cíl a snahu dokázat Vám a těm pochybujícím, že to opravdu dělat jde. Nabízíme fér přístup, verifikaci, lidský přístup a ještě něco navíc.

Něco o projekt leaderovi

Jmenuji se Marián Kroužel a jsem milující partner a otec dvou dětí. Jsem člověk, který má také problémy a případné neúspěchy, beru jako možnost, abych se posunul dál.