fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

FAQ - Nejčastější otázky

Přehled otázek na které se nás často ptáte.

Od konkurence se snažíme lišit ve více věcech. Jednou z hlavních věcí je lidskost, lidský přístup a kompletní servis pro Vás klienty. Verifikace výsledků je u nás samozřejmostí. Samozřejmostí jsou u nás platby přes platební bránu a automatické fakturace, což spousta servisů nemá. V našem systému budete mít přehled jednoduše o všem. Navíc snad jako jediný servis v ČR nabízíme „přidanou hodnotu“ ve formě soutěží, věrnostních slev a spousty aktuálních článků ze světa tenisu.

To se samozřejmě může stát. Věřte, že pracujeme každý den na tom, aby tato situace nenastala a Vámi zakoupená členství byla dlouhodobě výdělečná.  Samozřejmě Vám to logicky zaručit nemůžeme.

Tipy po registraci na webovém portálu a následném ověření obrdžíte jak SMS, tak E-mailovou formou. Dále je nově naleznete v klientské sekci, do které mají přístup samozřejmě pouze aktivní klienti. Garantujeme Vám zasílání tipů nejpozději do 1 HODINY před začátkem oficiálního začátku utkání.

Zveřejněné tikety lze vsadit u českých a slovenských sázkových kanceláří. Doporučujeme si kvůli kurzům založit všechny dostupné kanceláře, které na tuzemském trhu mohou podnikat legálně. Těmito sázkovými kancelářemi jsou především Tipsport, Chance, Fortuna, SynotTip, MaxiTip nebo SazkaBet.

Ceny jednotlivých balíčků naleznete v sekci https://have-tennis-tips.com/cenik/ na tomto webu, není li uvedeno jinak.

Jednotlivá členství (konta, balíčky) servisů lze zakoupit přes platební bránu PAYS, která nabízí široké portfolio možností plateb (platba kartou, bankovní převod).

ANO, členství je možné kdykoliv vypovědět z Vaší strany.
A to prostřednictvím e-mailu a to na e-mail uvedený na webových stránkách provozovatele.
Poplatek za členství vám dle obchodních podmínek vrácen nebude.

ANO, členství je možné kdykoliv možné pozastavit z Vaší strany. Učinit, tak můžete prostřednictvím e-mailu a to na e-mail uvedený na webových stránkách provozovatele info@have-tennis-tips.com. Pro opětovnou aktivací Vašeho členství, nás opět stačí kontaktovat na email info@have-tennis-tips.com

Pokud budete chtít přidat referenci na web provozovatele.
Kontaktujte provozovatele stránek a po následné písemné komunikaci bude umístěna Vaše reference na stránkách.
Sám / Sama se můžete rozhodnout, zda budete chtít přidat i vlastní foto.

ANO.
Samozřejmě je to možné.
Ceny jednotlivých úkonů se dozvíte vždy po písemné dohodě odsouhlasené oběmi stranami, jak provozovatelem, tak uživatelem.

ANO.
Samozřejmě je to možné.
Na poplatek původního členství Vám nevzniká žádný nárok.
Navíc budete muset uhradit nový poplatek za nové členství dle aktuálně platného ceníku.

ANO.
Jelikož jsme seriózní servis vystavíme Vám za zakoupení členství fakturu. Doklad o platbě byste měli požadovat u každého servisu, o kterém přemýšlíte. Pokud vám fakturu vystavit nechtějí, je dost možné, že se jedná o podvod.