fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Vyhodnocení měsíce Ledna 2022

Vyhodnocení měsíce Ledna 2022

Dobrý den Vážení klienti /klientky. První měsíc nového roku máme skoro pryč, pojďme si tedy vše zhodnotit.

Začátek roku a první týden v roce 2022 byl podle náš přesně takový, jaký měl být, tedy „zastřelovací“. Od druhého týdne a startu Australian Open 2022 to již ovšem je jízda. Máme za sebou jeden z rekordních týdnů, co se zisku týče. A v tomto duchu pokračujeme do nynější doby. Takže Leden roku 2022 byl nad naše očekávání velmi krásně ziskový.

Ostatně statistiky dne po dni si jako vždy, vždy můžete přečíst zde no a jednotlivé zápasy si můžete prohlídnout zde.

Za měsíc Leden jsme tedy dokázali zatím zhodnotit Vaše prostředky o neuvěřitelných 37%. Odkaz na verifikační platformu č. 1 SPORT BREAK máte zde, tam si vše můžete ověřit.

V poslední řadě Vám musíme připomenout, že jsme po 2 letech našeho fungování zdražily o 10%, to bylo již dříve avizováno, měsíc jste měli dostatek času.

Závěrem nám dovolte popřát Vám hlavně hodně zdravíčka do nadcházejícího měsíce a my máme radost, že Vy máte radost:)

Těší náš Vaše spokojenost s naším servisem a tomu odpovídají i rostoucí zisky a čísla v počtu klientů, protože v poslední době se „vyrojilo“ mnoho nových servisů, jestli se jim dá tedy tak říkat. U nás máte jednu obrovskou výhodu, nám můžete věřit (verifikace, lidský přístup, 3 rok na trhu, vše transparentní, jednoduché, daňové doklady).

Děkujeme Vám za důvěru a jedeme dále, čeká nás druhý kalendářní měsíc roku 2022, tak ať je úspěšný, stejně tak jako leden 2022.

Krásný den Vám přeje: have-tennis-tips.com/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky