fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Blíží se nám konec sezony 2021/22, pár informací od nás.

Blíží se nám konec sezony 2021/22, pár informací od nás.

Dobrý den Vážení klienti /klientky. Opět po nějaké době Vám přinášíme nějaké informace od nás a také si zhodnotíme dosavadní průběh roku, naši bilanci. Prostě takové resumé k rychle se blížícímu konci tenisové sezóny 2021/22.

Listopad 2021
Listopad 2021
Začneme bilancí, opět to je z pohledu tenisu docela složitý rok. Začátek roku (Jaro 2021) se těžko rozjíždělo, po Covidové přestávce se to rozjíždělo pomaličku a naše výsledku tomu také odpovídala. V létě jsme se s formou moc také nepotkali ,ale tak to bývá. Sázení je běh na dlouhou trať, jak jistě všichni víte. Ovšem o září už jedeme svým stylem a tempem, tak jak to má být. Celkově to vypadá, že i 2 rok po sobě s námi zakončíte profitem. Nyní to šlape krásně, mám skvělou formu, jen si přejeme, ať to vydrží i do konce sezony 2021/22.
Bilance Have Tennis Tips
Ještě ovšem máme dost času zvýšit naše zisky a Vaše příjmy. ATP sezona zanedlouho skončí, ovšem Challengery a ITF pojedou až skoro do půlky prosince. Opět je vše posunuté z důvodu loňského přerušení sezóny.
Kalendář ATP zbytek sezony 2021/22
Žádné extra novinky pro Vás nepřipravujeme, vše pojede v zaběhnutých kolejích ,protože to funguje. A jsem moc rádi za Vaše zpětné reakce a chválu, které se nám dostává. Děkujeme Vám. No máme za sebou 2 roky a zakládáme si na našem fér jednání, což už jistě víte, tedy Ti kteří máte zkušenost. Jsme rádi, že se náš projekt Have-Tennis-Tips dostává do Vašeho podvědomí.
V poslední době a roce obzvláště se vyrojilo spoustu nových „rádoby“ servisů, pozor na ně. Pozor na ně, těmto servisům nejde o Váš zisk, ale pouze vytáhnout Vám peníze z kapes. Situace je už doslova tragická. Přesto se najde pár servisů, které jsou OK a jsou férové. Mezi ně řádíme i náš projekt www.have-tennis-tips.com.
Když si poradenský servis vybíráte, vždy koukejte zda má verifikace, jak dlouho je na trhu, na obchodní podmínky (pokud je vůbec má):) Také velkou nápovědou může být pro Vás, zda přijímá platby pomocí platebních karet. V ČR je totiž situace taková, že snad jen 2 provozovatelé platebních portálů chtějí spolupracovat s těmito servisy a my jsem hrdě jedním z nich.

CO VÁS ČEKÁ OD ROKU 2022?

Nic moc nového zatím neplánujeme, jak je psáno výše. Ovšem s jednou novinkou počítejte, ZDRAŽÍME o 10%. Sami asi všichni víte jaké je doba, kolik stojí energie, vše se zdražuje. My jsme již přes rok nechali stejné ceny a nezdražovali, přístí rok už Vás to však nemine. Přesto věříme, že nám zachováte přízeň, někteří z Vás to s námi táhnou od samého začátku, což nás strašně a upřímně moc těší. Dáváme Vám to opět vědět dopředu, jako ostatně vždy, ať máte dostatek času a můžete eventuélně nakoupit konta za aktuální ceny, máte na to 2 měsíce.

Děkujeme za Vaší přízeň, pochvaly pozornost a závěrem jen dodáme, OPATRUJTE SE v této složité době.

S přáním hezkého dne https://have-tennis-tips.com/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky