fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Policie v Paříži zatkla ruskou tenistku Sizikovovou

Policie v Paříži zatkla ruskou tenistku Sizikovovou

Francouzská policie ve čtvrtek zatkla ruskou tenistku Janu Sizikovovou kvůli podezřelým sázkám na její loňský zápas ve čtyřhře na Roland Garros. Šestadvacetiletá 101. hráčka deblového žebříčku, která letos v Paříži stejně jako loni vypadla hned v prvním kole, je ve vazbě.

Policie začala vyšetřovat zápas prvního kola French Open, v němž Sizikovová spolu s Američankou Madison Brengleovou podlehly ve dvou setech rumunské dvojici Andreea Mituová, Patricia Maria Tigová, kvůli podezření z korupce a organizovaným sázkám loni v říjnu.
Janu Siziková
Podezření vyvolal pátý game druhého setu, kdy Sizikovová udělala dvě dvojchyby a zkazila i další výměny. V té chvíli podle deníku L’Équipe přibylo na výsledek zápasu nezvyklé množství sázek.
Letos Sizikovová nastoupila v Paříži po boku krajanky Jekatěriny Alexandrovové. V prvním kole nestačily na Australanky Storm Sandersovou a Alju Tomljanovicovou. Krátce po utkání policie Sizikovovou zatkla.
Sizikovová
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky

Listopad 2021
Aktuálně
Marián Kroužel

Blíží se nám konec sezony 2021/22, pár informací od nás.

Dobrý den Vážení klienti /klientky. Opět po nějaké době Vám přinášíme nějaké informace od nás a také si zhodnotíme dosavadní průběh roku, naši bilanci. Prostě takové resumé k rychle se blížícímu konci tenisové sezóny 2021/22. Začneme bilancí, opět to je z pohledu tenisu docela složitý rok. Začátek roku (Jaro 2021) se těžko rozjíždělo, po Covidové

Číst více