fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Halepová poprvé přijde o French Open

Halepová poprvé přijde o French Open

Simona Halepová poprvé v kariéře přijde o French Open. Vítězka ročníku 2018 potřebuje více času na doléčení natrženého svalu v levém lýtku, kvůli němuž vzdala úvodní zápas na nedávném turnaji WTA 1000 v Římě.

Halepové letos zdraví vůbec nepřeje. Kvůli bolavým zádům vynechala prestižní akce v Dauhá a Dubaji, v Miami kvůli bolestem ramene odstoupila, v Římě vzdala pro zranění levého lýtka a kvůli natrženému svalu teď přijde o jeden ze svých nejoblíbenějších turnajů.

Halepová v areálu Rolanda Garrose startovala pravidelně od roku 2009, v letech 2014 a 2017 si zahrála finále, ale triumfu (svého prvního na grandslamech) se dočkala až před třemi lety.

„S těžkým srdcem oznamuju, že se letošního French Open nezúčastním. Bohužel potřebuju více času na zotavení. Odhlásit se z grandslamu je pro mě jako pro sportovce velmi těžké, ale je to správné rozhodnutí. Jsem smutná, že nemůžu v Paříži hrát. Zůstávám však pozitivní a vrátím se hned, jakmile to bude bezpečné. Už se těším na French Open 2022,“ napsala 29letá Rumunka na sociální sítě.

Pěkný zbytek sobotního dne Vám přeje: https://have-tennis-tips.com/

have tennis tips
have tennis tips
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky