fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Zhodnocení března 2021

Zhodnocení března 2021

Pěknou neděli Vážení, dnes je 04.04.2021, což znamená, že se můžeme v klidu ohlédnout za měsícem březnem 2021. Opět to uteklo jako voda. Celý měsíc Březen ovšem hodnotíme pozitivně.

Velikonoce
Veselé velikonoce Vám přeje www.have-tennis-tips.com

Prvních 14 dní byly velmi dobrých, ba až fantastických. Už je pomaličku vidět, že si hráči zvykají a troufáme si říct, že i zvykly na neobvyklé situace, které samozřejmě jsou i na tenisových dvorcích. Zaplaťpánbůh tenis jede zatím normálně dále, takže můžeme být opravdu rádi. Nakonec jsme skončily s velmi solidním a krásným plusem.

Úvodních dva měsícíce byly o hledání hráčů, zvykání si na podmínky se to logicky přeneslo i na nás. Nyní už opět jedeme, jak očekáváme. Celkovou bilance za 03/2021 naleznete zde: https://have-tennis-tips.com/2021/03/01/detailni-statistika-brezen-2021/

V měsíci dubnu nás čeká spousta významných turnajů a challengerů a v neposlední řadě ITF. Doufáme tedy, že se situace v aktuálním tenisovém světě nijak dramaticky opět nezmění a vše pojede minimálně tak „dobře“ jako doposud.
Kalendář měsíce dubna je schválený a vypadá následovně:
Duben 2021
Kalendář měsíce dubna 2021

Takže buďte připravení jako vždy s Vašimi konty, ať máte dostatek tipů na Vašich kontech (Pro nové klienty, jen zdůrazňuji, že konta jsou na počty tipů) ne časové období. Časové období kont je pouze údaj do kdy maximálně platí, pokud nedojde k vyčerpání (třeba jako se stalo loni během nucené pauzy v soutěžní sezóně).

Čeká nás tedy opět slušná porce turnajů napříč celými kontinenty, spousta zápasů a doufáme i kvalitních a to stejné platí i o kategoriích Challengerů a ITF turnajů. Máme se tedy opět na co těšit. Mezi ty nejhodnotnější by měli patřit turnaje v Evropě v Barceloně a Monte Carlu.

Město Barcelona
Monte Carlo
Co se našich nejbližších plánů týče, nehodláme nic měnit, vše funguje jak má. Jinak někteří klienti ukončily svá členství, včetně těch ročních. Někteří zatím neprodloužily, někteří naopak dorazily. Všem chceme popřát v této nelehké době, hodně štěstí, pevné nervy a hlavně hodně zdravíčka. Budeme ho potřebovat.
Všem tedy přejeme úspěšný vstup do dalšího kalendářního měsíce tohoto roku a hodně zdraví a sil, ať už psychických, či fyzických. Děkujeme za Vaši podporu, vážíme si moc toho, že jste s námi a někteří z Vás již druhým rokem. Všem tedy ještě 1x přejeme krásné velikonoce.
Na záver si dovolíme ještě článeček, který o nášem servisu vyšel na jednom portálu: https://svetdnes.cz/kursove-sazeni-z-pohodli-domova/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky