fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Zhodnocení února 2021

Zhodnocení února 2021

Pěknou neděli Vážení, dnes je 28.02.2021, tedy poslední únorový den a můžeme se pomaličku ohlédnout a zhodnotit uplynulý měsíc. Únor utekl jako voda. Prvních 14 dní v únoru bylo katastrofických a posledních 14 dní naopak skvělých.

Prvních 14 dní jsme se podívaly až na „úplné“ dno, naopak nyní už si hráči a tím pádem i výsledky začínají konečně „sedat“, vzhledem k avizovanému úvodu sezóny, problémy s Covidem a další a další věci okolo. Posledních 14 dní už bylo takových, jak je u nás zvykem:) Celkově tedy končíme přibližně na nule za měsíc únor 2021, ale vypadalo to fakt hrozivě:)
Zhodnocení
Zhodnocení února 2021
V měsíci březnu nás čeká spousta významných turnajů a challengerů a v neposlední řadě ITF. Doufáme tedy, že se situace v aktuálním tenisovém světě nijak dramaticky nezmění.
Kalendář měsíce března by měl vypadat takto:
Kalendář
Kalendář měsíce března 2021
Čeká nás tedy opět slušná porce turnajů napříč celými kontinenty, spousta zápasů a doufáme i kvalitních a to stejné platí i o katagoriích Challengerů a ITF turnajů. Máme se tedy opět na co těšit. Mezi ty nejhodnotnější by měli patřit turnaje v Miami a Dubaji.
Zhodnocení
Turnaj v Dubaji
Zhodnocení
turnaj v Miami
Co se našich nejbližších plánů týče, nehodláme nic měnit, vše funguje jak má. Jedinou možnou novinkou bude, že pro Vás budeme mít další možnost pro Vás vydělat si. Ještě ovšem nebudeme předvídat, uvidíme zda Vám to „pustíme“ již v měsíci březnu. Jinak někteří klienti ukončily svá členství, včetně těch ročních. Někteří zatím neprodloužily, někteří naopak dorazily. Všem chcem popřát v této nelehké době, hodně stěstí, pevné nervy a hlavně hodně zdravíčka. Budeme ho potřebovat.
Všem tedy přejeme úspěšný vstup do druhého kalendářního měsíce tohoto roku a hodně zdraví a sil, ať už psychických, či fyzických. Děkujeme za Vaši podporu, vážíme si moc toho, že jste s námi a někteří z Vás již druhým rokem. Určitě jste si také mohli všimnout mnoha nově vzniklých „rádoby servisů“, rostou jako houby po dešti, ovšem kvalita v 90% případech zaostává:)
Na záver si dovolíme ještě článeček, který o nášem servisu vyšel na jednom portálu: https://svetdnes.cz/kursove-sazeni-z-pohodli-domova/

https://have-tennis-tips.com/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky

Krejčíková a Siniaková
Archiv
Marián Kroužel

Krejčíková se Siniakovou jsou olympijskými vítězkami!

OH TOKIO – Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková jsou trojnásobnými grandslamovými šampionkami a nově také olympijskými vítězkami! Nejvýše nasazené Češky ve finále v Tokiu porazily 7-5 6-1 Švýcarky Belindu Bencicovou a Viktoriji Golubicovou a získaly pro český tenis první zlatou medaili. Zatímco Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou spolu hrají už čtvrtou sezonu a mají na

Číst více