fbpx
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Naše organizační struktura

Naše organizační struktura

Dnes Vám v krátkosti představíme naši organizační strukturu, jelikož je to jeden z dotazů, na který se ptáte.

Takže jak jsem již zmiňoval dříve, vše je to celé kompletně můj projekt k dnešnímu dni 20.02.2021. Takže vše si samozřejmě dělám sám:) Zde máte slibovanou organizační strukturu.
Naše organizační struktura
Naše organizační struktura

Nyní Vám v krátkosti odpovím i na pár dalších otázek:) Kdo jsem já, to už asi víte (https://have-tennis-tips.com/kdo-jsme/)

Jsem normálně pracující člověk, jako většina ostatních:) K tomu také samozřejmě rodič atd. Vše co dělám pro Vás na tomto projoektu dělám ze své dobré vůle, narozdíl od ostatních servisů (s nimiž možná máte někteří již zkušenosti) se to snažím dělat jinak. Vše dělám amatérsky, nedělám to tedy profesionálně. Vše dělám ve svém volném čase a po práci. Je to taková moje druhá práce:)

Zákládám si totiž na takových 4 základních věcech.

  • 1. Nedělám to pro peníze
  • 2. Nic nezkresluji a nedodávám nepravdivé informace, vše je fér
  • 3. Poskytuji daňové a ostatní doklady
  • 4. Upřímně a fér komunikuji, protože jsem normání člověk a na nic si nehraju.
V dnešní době, kdy se na Vás valí jedna nabídku prací, či přivýdělky na internetu za druhou, považuji můj servis za opravdu seriózní a férový. Samozřejmě i zde existuje riziko, ale to snad všude.
Jinak vše si tedy dělám sám, opravdu mě to bere dost soukromého času, ale jednou jsem se do toho pustil a můj cíl dokázat Vám, že to jde se přivydělat platí a stojím si za tím:)
Vše si tedy dělám sám, od výběru tipů, přes propagaci, sociální sítě, web, no je toho opravdu mnoho a opravdu mě to zabere druhou šichtu po práci, ale nelituji.
Proto si Vážím každého z Vás když se přidáte a jedete se mnou. V tomto nejsem jako ostatní:) Snažím se vám samozřejěm dávat něco navíc, ale pokaždé to také není v mých silách vše časově dávat:)
Závěrem si troufám tvrdit, že mám super úspěšnost čistě na amatéra a za tím si stojím:) Také si stojím za tím, že to nedělám pro peníze (protože většina jde stejně hned pryč do nákladů). Také s iférově myslím, že aktuálně nastavené ceny (POMĚR X VÝKON) jsou férové a v nejbližší době zdražovat nehodlám:)
Takže to by v krátkosti bylo z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit na spolupráci i s Vámi ostatními. Přeji Vám pěkný den, Kroužel a mé další „dítě“ HTT.
podpis
podpis
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky