CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Vondroušová měla pozitivní test na covid-19

Vondroušová měla pozitivní test na covid-19

Markéta Vondroušová se na poslední chvíli musela odhlásit z turnaje WTA Premier v Ostravě, kde zítra začne kvalifikace. Loňská finalistka French Open, která měla být jednou z tváří českého podniku, měla pozitivní test na covid-19. Pořadatelé to oznámili na sociálních sítích.

„Jsem zklamaná, ale nedá se nic dělat. Cítím se docela dobře, tak snad se můj stav nezhorší,“ řekla Vondroušová, která tak možná letošní sezonu zakončí s negativní bilancí 8-10.
„Je nám to velmi líto, Markéta byla na turnaji jednou z domácích nadějí v hlavní soutěži. Přejeme jí nyní hlavně brzké uzdravení,“ uvedla ředitelka turnaje Laura Ceccarelliová.
Turnaj v Ostravar Areně, po němž už má následovat jen listopadový podnik v Linci, tak přišel o další domácí hvězdu. Ve čtvrtek kvůli únavě oznámila konec sezony Petra Kvitová.
V hlavní soutěži by měly startovat Karolína Plíšková, Karolína Muchová a Barbora Strýcová. Do kvalifikace by měly zasáhnout Marie Bouzková, Kateřina Siniaková, Kristýna Plíšková a Tereza Martincová.
Markéta Vondroušová

Pěkný páteční večer Vám přeje: https://have-tennis-tips.com/

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky

Sabalenka
Archiv
Marián Kroužel

Sabalenková si podmanila Ostravu.

WTA OSTRAVA – 22letá Běloruska Aryna Sabalenková ve finále halového turnaje WTA Premier v Ostravě smetla krajanku Viktorii Azarenkovou a získala 7. titul. Zároveň udržela šanci, že sezonu zakončí v Top 10. Z Česka si odváží i trofej pro vítězku čtyřhry, ve které triumfovala s Belgičankou Elise Mertensovou. Aryna Sabalenková měla v Ostravě dvakrát namále.

Číst více
Tipy na 27.10.2020
Archiv
Marián Kroužel

Tipy na 20.10.2020,Start v 11:00

Hours Minutes Seconds Pěkný pondělní večer, zítra potřebujeme potvrdit profit, takže nebude nic kombinovat a jdeme jednoduše. Dnes jsou to poslední free tipy, od zítřka zase „ofiko“ již odečítáme z Vašich kont a vše pojede po staru, jako vždy. Zítra tedy následovně @GL. https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-77563061252&idb=0&hash=360b3264&affid=O2l81JcI5FFe4UYsOHRiZA%3D%3D Pěkný zbytek večera Vám přeje:https://have-tennis-tips.com/

Číst více
Tipy na 27.10.2020
Archiv
Marián Kroužel

Tipy na 19.10.2020,Start v 10:20

Days Hours Minutes Seconds Pěkný nedělní večer, dnes z mého pohledu nezasloužená škoda, 2 míčky opět rozhodli, že namísto 100 % úspěšnosti jsme de facto na nule. Neva, jedeme dále. Zítra malinko změníme strategiii a pojedeme užp o 1x zápase, takže případna výhra měnší, ale v současné době se 2 zápasy těžko trefují, konec sezony

Číst více