CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Muchová si poradila s Kalinskou a je ve 3. kole US OPEN 2020

Muchová si poradila s Kalinskou a je ve 3. kole US OPEN 2020

US OPEN – Karolína Muchová si po Venus Williamsové bez ztráty setu poradila i se 110. hráčkou světa Annou Kalinskou. poprvé v sezoně vyhrála dva zápasy v řadě a postupem do třetího kola vyrovnala své newyorské maximum. O první osmifinále ve Flushing Meadows bude nasazená dvacítka bojovat proti Soraně Cirsteaové, nebo Johanně Kontaové.
Karolína Muchová má za sebou nejlepší sezonu kariéry, ale ta letošní je pro ni zatím trápením. Talentovaná Češka teprve až na právě probíhajícím US Open a svém šestém letošním turnaji dokázala vyhrát dva zápasy v řadě.
Čtyřiadvacetiletá Češka tak potvrdila zlepšenou formu po koronavirové pauze. Před týdnem právě ve Flushing Meadows ve druhém kole statečně vzdorovala člence elitní desítky a pozdější finalistce Naomi Ósakaové a na grandslamu si bez ztráty setu poradila s domácí veteránkou Venus Williamsovou i dnes s Annou Kalinskou, kterou přehrála 6-3 7-6(4).
Proti 110. hráčce světa byla jasně aktivnější, trefila trojnásobek vítězných míčů, a jen jednou přišla o podání. A to hned v samotném úvodu zápasu za stavu 1-1, od té doby však měla v úvodním dějství navrch. Ve druhém setu už si svůj servis hájila suverénně, ale sama nedokázala najít recept na ten soupeřky a musela si postup vybojovat až v tie-breaku.
Muchová i při svém třetím startu v hlavní soutěži obvykle závěrečného grandslamu sezony, jenž se letos hraje bez diváků a za velmi přísných hygienických pravidel, postoupila do třetího kola. Předloni v něm prohrála s aktuální světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou a loni se Serenou Williamsovou.
O první osmifinále ve Flushing Meadows bude nasazená dvacítka bojovat proti Soraně Cirsteaové, nebo Johanně Kontaové.
Český tenis bude mít ve třetím kole US Open dvojí zastoupení. Včera zvládla z nasazeného tria Petra Kvitová, Karolína Plíšková a Markéta Vondroušová postoupit pouze první jmenovaná.
Blahopřejeme Karolíno: https://have-tennis-tips.com/
Karolína Muchová
Karolína Muchová na US OPEN 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky

Tipy na 21.10.2020
Aktuálně
Marián Kroužel

Tipy na 20.10.2020,Start v 11:00

Hours Minutes Seconds Pěkný pondělní večer, zítra potřebujeme potvrdit profit, takže nebude nic kombinovat a jdeme jednoduše. Dnes jsou to poslední free tipy, od zítřka zase „ofiko“ již odečítáme z Vašich kont a vše pojede po staru, jako vždy. Zítra tedy následovně @GL. https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-77563061252&idb=0&hash=360b3264&affid=O2l81JcI5FFe4UYsOHRiZA%3D%3D Pěkný zbytek večera Vám přeje:https://have-tennis-tips.com/

Číst více
Tipy na 21.10.2020
Archiv
Marián Kroužel

Tipy na 19.10.2020,Start v 10:20

Days Hours Minutes Seconds Pěkný nedělní večer, dnes z mého pohledu nezasloužená škoda, 2 míčky opět rozhodli, že namísto 100 % úspěšnosti jsme de facto na nule. Neva, jedeme dále. Zítra malinko změníme strategiii a pojedeme užp o 1x zápase, takže případna výhra měnší, ale v současné době se 2 zápasy těžko trefují, konec sezony

Číst více
soutěž s have-tennis-tips.com
Aktuální soutěž
Marián Kroužel

Soutěž o konto GAMEPOINT

🎾SOUTĚŽ V HODNOTĚ 850 KORUN! Zůčastněte se soutěže, ve které si zahrajeme o GAME POINT členství verifikovaného servisu https://have-tennis-tips.com/ 1️. Tipněte si vítěze Ostravského WTA turnaje žen 2. Do komentářů na webu napište „Jméno vítězky Uzávěrka Vašich tipů končí v úterý 20.10.2020 ve 23:59 CET. Pozdější tipy nebudou přijímány. Vítěz tedy obrdží naše gamepoint zcela

Číst více