CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian
CzechEnglishGermanRussian

Oslavenkyně Sandersová a veselé triko Halepové

Oslavenkyně Sandersová a veselé triko Halepové

Ve středu 12. srpna nastoupil v areálu TK Sparta Praha očekávaný hvězdný debl Barbora Strýcová, Simona Halepová. Po velké bitvě padl hned v prvním kole, a Barbora Strýcová se tak s turnajem definitivně rozloučila. Co však na kurtu rozhodně nešlo přehlédnout, bylo veselé barevné triko s kresleným tenistou, které si oblékla rumunská hráčka. Zaujalo vás také? Pak vězte, že se jedná o kus z letošní letní kolekce Nike, která byla připravena pro turnaje na antuce, tedy hlavně pro Roland Garros. Celá kolekce je totiž inspirována Paříží a oblečení se vyznačuje kontrastními barevnými pruhy. Konkrétně toto tričko znázorňuje tenistu při voleji na síti, oranžová barva pak má symbolizovat antuku přímo z Roland Garros.

Vzhledem k tomu, že slavný pařížský grandslam byl v důsledku pandemie přeložen až na přelom září a října, je turnaj Prague Open 2020 jednou z prvních možností, kde mohou tenistky novou garderobu vynést. V atraktivních modro-červených pruhovaných šatech už si na kurtech TK Sparta Praha zahrála i Genie Bouchardová. A v zajímavě designovaných kouscích jste mohli dříve vidět hrát i Petru Kvitovou, která je navíc jednou z hlavních tváří celé kampaně.

Mezi hráčkami máme i jednu oslavenkyni. Australské tenistce Storm Sandersové je od včera 26 let. Ředitel turnaje David Trunda překvapené hráčce předal k narozeninám za celý organizační tým lahev vynikajícího Prosecca značky Senior Bortolomiol z tradiční italské oblasti Valdobbiadene. „Bylo to velmi milé, vůbec jsem to nečekala a opravdu moc mě gratulace i dárek potěšily,“ pochvalovala si sympatická Australanka.

Autor Fotek: Pavel Lebeda

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Napsat komentář

Poslední příspěvky

Sabalenka
Archiv
Marián Kroužel

Sabalenková si podmanila Ostravu.

WTA OSTRAVA – 22letá Běloruska Aryna Sabalenková ve finále halového turnaje WTA Premier v Ostravě smetla krajanku Viktorii Azarenkovou a získala 7. titul. Zároveň udržela šanci, že sezonu zakončí v Top 10. Z Česka si odváží i trofej pro vítězku čtyřhry, ve které triumfovala s Belgičankou Elise Mertensovou. Aryna Sabalenková měla v Ostravě dvakrát namále.

Číst více
Tipy na 27.10.2020
Archiv
Marián Kroužel

Tipy na 20.10.2020,Start v 11:00

Hours Minutes Seconds Pěkný pondělní večer, zítra potřebujeme potvrdit profit, takže nebude nic kombinovat a jdeme jednoduše. Dnes jsou to poslední free tipy, od zítřka zase „ofiko“ již odečítáme z Vašich kont a vše pojede po staru, jako vždy. Zítra tedy následovně @GL. https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-77563061252&idb=0&hash=360b3264&affid=O2l81JcI5FFe4UYsOHRiZA%3D%3D Pěkný zbytek večera Vám přeje:https://have-tennis-tips.com/

Číst více
Tipy na 27.10.2020
Archiv
Marián Kroužel

Tipy na 19.10.2020,Start v 10:20

Days Hours Minutes Seconds Pěkný nedělní večer, dnes z mého pohledu nezasloužená škoda, 2 míčky opět rozhodli, že namísto 100 % úspěšnosti jsme de facto na nule. Neva, jedeme dále. Zítra malinko změníme strategiii a pojedeme užp o 1x zápase, takže případna výhra měnší, ale v současné době se 2 zápasy těžko trefují, konec sezony

Číst více